מטפלת | עוזרת בית | עוזרות | מנהלת משק בית
כרגע 41 מטפלות פעילות באתר
אופר | מטפלות | בייביסיטר
שלום אורח
אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא

עמוד הבית
כניסה להורים
רישום הורים
חיפוש מהיר
חיפוש מתקדם
משרות
אופר
בייביסיטר
מטפלת
מנהלת משק בית
עוזרת בית
לוח מודעות
מחירון
מאמרים מטפלת-בייביסיטר
טיפים למציאת
או-פר
בייביסיטר
מטפלת
מנהלת משק בית
עוזרת
מידע שימושי
הגדרת משרות
כניסה למטפלות
רישום
לוח מודעות
טיפים
מידע שימושי
קישורים
צור קשר
מונסייט בניית אתרים

טיפים למציאת מנהלת משק בית

באמצעות האינטרנט, ניתן היום להיחשף לכמות גדולה של מנהלות משק בית זמינות המתאימות לצרכים הספציפיים של כל הורה והורה. אתר אופר  מציע מאגר גדול של מועמדות לתפקיד מנהלת משק בית, מטפלת, אופר  ובייביסיטר  וכמו כן מציע מנוע חיפוש מתוחכם המאפשר את מציאת המועמדות המתאימות ביותר, במהירות וביעילות.

מנהלת משק בית הוא תפקיד שמשלב בין טיפול בילדים ובין ניהול משק הבית. היחס בין שני המשתנים הללו שונה מבית לבית. בשל השוני בהגדרות, חשוב מאד להגדיר בצורה ברורה מה התפקיד של מנהלת משק בית כולל. מנוע החיפוש של אתר אופר עוזר בהגדרת התפקיד ובמציאת מנהלת משק בית מתאימה בשל התייחסותו לפרמטרים אובייקטיביים חשובים כמו :

 1. האם מנהלת משק בית תעבוד במשרה מלאה, חלקית או בשעות גמישות.
 2. מהו היקף העבודה של מנהלת משק בית – שעות וימים.
 3. האם מנהלת משק בית מוכנה לטפל בילד אחד או יותר.
 4. האם מנהלת משק הבית תידרש רק לעבודות בית קלות ולבישול או גם לניקיון.
 5. האם יש ל - מנהלת משק בית ניסיון ?

לכל משפחה מערכת ציפיות אינדבידואלית מ - מנהלת משק בית שתלויה בפרמטרים שונים כמו : גיל הילדים, מספר הילדים, שעות העבודה של האם או האב, מהות העזרה הנדרשת וכד'.

אנו ממליצים :

 1. לקחת את הזמן הנדרש לבדוק ולהגדיר את הצרכים האינדיבידואליים שלכם כמשפחה וכהורים.
 2. לסנן באמצעות החיפוש המהיר או החיפוש המורחב באתר אופר את המועמדות לתפקיד מנהלת משק בית. במידה ולא מצאתם מנהלת משק בית באתר שמתאימה לצרכיכם, אנו ממליצים להרחיב את החיפוש גם למטפלות בשל החפיפה הקיימת בין התפקידים.
 3. לקיים ראיון טלפוני מקיף שיבחן את ההתאמה של המועמדת לתפקיד מנהלת משק הבית ואת תנאי העבודה והשכר. אנו ממליצים לשוחח בהרחבה על כל הנושאים הקשורים לניסיונה ולאופיה של מנהלת משק הבית וכן לפרט בהרחבה את דרישות התפקיד ואת השכר המוצע.
 4. מנהלת משק בית שעברה את הראיון הטלפוני בהצלחה, תזומן לראיון פנים מול פנים. רצוי לשלב היכרות עם הילדים על מנת לבחון את התקשורת בין הילדים ובינה.
 5. אין תחליף להמלצות ! התקשרו לממליצים על מנת לקבל חוות דעת והמלצות על מנהלת משק בית. רצוי לא להסתפק בחוות דעת כללית אלא לשאול שאלות פרטניות. במידה ואין מעסיק קודם כממליץ, ניתן לדבר עם חברה או בן משפחה להתרשמות כללית.
 6. חשוב שתרגישו בטוחים בהחלטה שלכם, גם אם משמעות הדבר היא ראיון נוסף לאחר השיחה עם הממליצים.
 7. חשוב להבהיר את תנאי העבודה. אנו ממליצים לערוך הסכם כתוב עליו יחתמו שני הצדדים, שבו יפורטו החובות והזכויות של מנהלת משק בית וכן פרטים לגבי שעות נוספות, חופשים, זכויות סוציאליות וכד'.