מטפלת | עוזרת בית | עוזרות  | מנהלת משק בית
כרגע 84 מטפלות פעילות באתר
אופר | מטפלות | בייביסיטר
שלום אורח
אימייל:
סיסמא:
שכחתי סיסמא

עמוד הבית
כניסה להורים
רישום הורים
חיפוש מהיר
חיפוש מתקדם
משרות
אופר
בייביסיטר
מטפלת
מנהלת משק בית
עוזרת בית
לוח מודעות
מחירון
מאמרים מטפלת-בייביסיטר
טיפים למציאת
או-פר
בייביסיטר
מטפלת
מנהלת משק בית
עוזרת
מידע שימושי
הגדרת משרות
כניסה למטפלות
רישום
לוח מודעות
טיפים
מידע שימושי
קישורים
צור קשר
מונסייט בניית אתרים

אזור מטפלות: משרות חמות

ישנן כרגע באתר 5 מודעות חמות.

מחפשת אופר עם לינה לתאומים האמורים להיוולד בקרוב
מחפשת אופר עם לינה בבית במרכז תל אביב לתאומים האמורים להיוולד עוד כחודש וחצי. חובה נסיון רב, עדיפות לנסיון בעבודה עם תאומים ודוברת אנגלית.

דרושה בייביסיטר לשעות אחר הצהריים והערב
דרושה צעירה בגילאי 20-35 לעזרה בשעות אחר הצהריים והערב עם שני ילדים. בת 5.5 ובן שנה. דרושה משהי פנויה וזמינה העבודה שלוש פעמים אחר הצהריים בשעות משתנות ועזרה בערב מידי פעם. משהי שיכולה להתלוות למשפחה לטיולים וחופשים. רצוי משהי שגרה בצפון תל אביב ובעלת רכב. העבודה מיידית. בחופש הגדול נצטרך עזרה רבה יותר. דרושה משהי עם אהבה גדולה לילדים, רצון ונכונות לעבוד. שכר הולם ביותר. ניתן לשלוח הודעה או וואטסאפ.

דחוף אופר
אנחנו משפחה שמחה...שמחפשים אופר שתטפל בבית..סדר ובישול וילדים...משעה12 בצהרייםעד 8 בערב כל יום...הטיפול הוא במיוחד בילדים בני שנה וארבע אחהצ אחרי הגן...השאר עצמאיים..רשיון יהיה יתרון וגם אי עישון בבית...העבודה מיידית...

דרושה אופר
למשפחה מקסימה ואוהבת עם שני ילדים מהרצליה דרושה אופר, ניקיון ואחזקת בית, עזרה עם ילדים ותינוקות, חייבת לאהוב ילדים!! המשרה היא לטווח ארוך.

מטפלת זרה/ישראלית לחודש יונ
המטפלת המקסימה של בני אופיר בן 12 אוטיסט שאינו מדבר אבל כותב. נוסעת לבקר את בנה. אני ואופיר מחפשים מטפלת מקסימה וחמה אם יש נסיון מה טוב. מה-6.6.16-6.7.16. 6 ימים בשבוע כולל שישי שבת. בשעות 15:00-20:00 לינה פעמיים בשבוע (גמיש) בשישי - שבת: שישי: 12:00-19:00 שבת 9:00-19:00. אשמח לעזרתכם. לפרטים נוספים: אסתי אמא של אופיר 0544831015
  • לקבלת פרטים נוספים, יש ללחוץ על המודעה